درب و پنجره upvc لمینت و رنگی

پروفیل یو پی وی سی به طور ذاتی سفید رنگ است. برای پاسخگویی به نیاز صنعت ساختمان، یو پی وی سی رنگی که به آن لمینت گفته می شود عرضه شده است. پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب براساس روکش لمینت که پوشیده می شود، قیمت نصب پروفیل پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب تعیین می شود. در پنجره دوجداره یو پی وی سی استفاده می شود یک روکش ۲ میلی متری با طرح مشخص (طبق سفارش مشتری) توسط دستگاه ویژه ای بر روی آن قرار گرفته سپس بوسیله موادی خاص و با فشار زیاد ‏روی پروفیل چسبانیده می شود. پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره های دوجداره با طرح چوب ساخته شده اند که شباهت زیادی به پنجره چوبی دارند و علاوه بر زیبایی، امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام دارند و به راحتی نظافت می شوند.

انواع پروفیل لیمنت

انواع درب و پنجره دوجداره upvc لیمنت را میتوان به ۳ دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد :

بیرون لمینت: در صورتی که درب و پنجره یو پی وی سی از بیرون رنگ شود به آن بیرون لمینیت گفته می‌شود.

درون لمینت: درب ها و پنجره های یک رو لمینت بنا به خواست مشتری و طراحی بیرونی یا داخلی بنای ساختمانی از یک طرف لمینیت می گردد.

دو رو لیمنت: درب و پنجره دو رو لمینت هم از داخل و هم از بیرون رنگ می شود.

پروفیل رنگ آمیزی شده درب و پنجره دو جداره upvc

هر یک از برندهای تولید کننده درب و پنجره دارای روکش های طراحی شده ای هستند که بنا به سلیقه ی مشتری قابلیت پیاده سازی بر روی  پروفیل را دارند. اما  ممکن است طرح های موجود همه ی سلایق را در بر نگیرد. به همین دلیل برای مشتریان این امکان وجود دارد که درخواست رنگ آمیزی مطابق با سلیقه خود را بدهند. هر دو پروفیل uPVC و آلومینیوم (ترمال بریک و اختصاصی) قابلیت رنگ آمیزی در انواع کد و کالیبرهای موجود را دارند. در این صورت با توجه به کد رنگ انتخابی شما پروفیل پروژه با ماشین آلات روز آلمان و رنگ پایه Zobel رنگ می شود و در آخر پنجره دوجداره بسته بندی شده با کمال سلامت در پروژه شما نصب میگردد و زیبایی خاصی به ساختمان شما خواهیم داد.

مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت

لمینت علاوه بر کارایی در طراحی و تنوع بخشی به نمای ساختمان، به عمر پنجره نیز کمک خواهد کرد. لمینت به دلیل خاصیت ضد خشی که دارد می تواند یک لایه ضد سایشی را بر روی درب و پنجره دوجداره ایجاد کند. مزایای پنجره دوجداره upvc این است که جایگزین پنجره های فلزی و آلومینیومی قدیمی است، دارای تنوع در طرح و نوع بازشو با توجه به کاربرد و سلیقه افراد بوده و به ترمیم رنگ پروفیل نیازی نیست.

قیمت پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب

برای تعیین قیمت پنجره دوجداره upvc لمینت طرح چوب ابتدا باید به نوع لمینت آن توجه نمود. علاوه بر این کیفیت روکش بکار رفته و جنس یراق آلات بکار رفته نیز حائز اهمیت می باشد.

 

پشتیبانی از طریق واتساپ تماس تلفنی

نظر خود را وارد کنید